Антимонопольний комітет Хмельниччини поповнив казну майже на 130 тисяч гривень
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПП \”Поділляінвентарбюро\” (м. Хмельницький) та ПП \”Поділляземінвест\” (м. Хмельницький) загалом на 127 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.Антимонопольний комітет Хмельниччини поповнив казну майже на 130 тисяч гривень
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПП \”Поділляінвентарбюро\” (м. Хмельницький) та ПП \”Поділляземінвест\” (м. Хмельницький) загалом на 127 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

Як встановило Відділення, підприємства у 2013 році узгодили дії під час проведення службою автомобільних доріг у Хмельницькій області Державного агентства автомобільних доріг України процедури відкритих торгів щодо закупівлі робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення Хмельницької області (оформлення прав власності на земельні ділянки в смугах відведення автодоріг державного значення).

Для участі у процедурі закупівлі підприємства надали однаково оформлені документи, хоча замовник не висував вимог щодо їх оформлення. Документи надавались одночасно.

Переможцем торгів стало ПП \”Поділляземінвест\”. «Підприємства на надали жодних доказів на підтвердження того, що вони самостійно готували документацію на проведення торгів та не погоджували свою поведінку» – повідомив голова відділення Віталій Олуйко.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього