АгроПаті «запалила» Хмельницький
Усю суботу Хмельницький Майдан Незалежності вирував емоціями та дивами. Перший Національний кооператив за сприяння Аграрної партії України подарували хмельничанам і гостям міста неперевершене свято.АгроПаті «запалила» Хмельницький
Усю суботу Хмельницький Майдан Незалежності вирував емоціями та дивами. Перший Національний кооператив за сприяння Аграрної партії України подарували хмельничанам і гостям міста неперевершене свято.

По обіді зустрічали найсильнішу людину планети Василя Вірастюка. За його участі в місті провели фінальні змагання богатирських ігор. Подивитися на те, як силачі тягнуть сучасного семитонного трактора зібралися сотні глядачів.

Наїдок та смаколиків на майдані завбачливі організатори свята забезпечили доволі. Крім того, найактивнішим учасникам ярмаркових розваг приготували призи і подарунки.

Несподіваним для центру області був гуркіт бензопил — майстри-умільці за допомогою цих інструментів перетворювали стовбури дерев на вигадливих тварин.

І ковалі вражали: у невеличких пересувних кузнях, прямо на очах у публіки, перетворювали метал на казкові персонажі…

Дітлахи із задоволенням мололи борошно на кам’яних млинах, збивали масло з вершків у дерев’яних маслобійках, мали й багато інших цікавих розваг.

Під завісу свята аграрії організували вечірній концерт за участі гуртів Mad Heads XL, Мотор\’ролла, Love Ukraine та скрипальки Майї Онищук.

Суботні й вечір на майдані увінчало неймовірне лазерно-світлове шоу «Хмельниччина — зелене серце України».

АгроПаті «запалила» ХмельницькийАгроПаті «запалила» Хмельницький
АгроПаті «запалила» ХмельницькийАгроПаті «запалила» ХмельницькийАгроПаті «запалила» ХмельницькийАгроПаті «запалила» Хмельницький
АгроПаті «запалила» ХмельницькийАгроПаті «запалила» Хмельницький

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього