Астрологи дають поради на наступний рік представникам різних знаків ЗодіакуОвна у 2014 році очікує шанс дістати щасливий квиточок.

Найсприятливіший період – весна. Телець у рік Коня зможе насолодитися періодом гармонії. Покровитель року – синій Кінь – допоможе розглянути справжні цінності в житті, відсунути на задній план все зайве. Гороскоп на 2014 рік для Близнюків буде досить неоднозначним. Деякі справи складатися будуть несподівано добре, інші ж, навпаки, можуть розчарувати. Для Рака зірки обіцяють емоційний і цікавий рік. Рекомендується налаштуватися на позитив, адже від настрою багато залежить у житті.Астрологи дають поради на наступний рік представникам різних знаків ЗодіакуОвна у 2014 році очікує шанс дістати щасливий квиточок.

Найсприятливіший період – весна. Телець у рік Коня зможе насолодитися періодом гармонії. Покровитель року – синій Кінь – допоможе розглянути справжні цінності в житті, відсунути на задній план все зайве. Гороскоп на 2014 рік для Близнюків буде досить неоднозначним. Деякі справи складатися будуть несподівано добре, інші ж, навпаки, можуть розчарувати. Для Рака зірки обіцяють емоційний і цікавий рік. Рекомендується налаштуватися на позитив, адже від настрою багато залежить у житті.
Кінь прихильний до Левів, тому гороскоп на 2014 рік для Лева сприятливий. Вогненні натури повинні будуть викладатися на сто відсотків, але їх старання обов\’язково виправдаються. Гороскоп для Діви обіцяє безконфліктний, спокійний рік. Дівам рекомендують позитивно мислити і робити висновки. Терезам у рік Конячки потрібно не лінуватися, а займатися навчанням та самоосвітою. Отримані знання обов\’язково посприяють просуванню по кар\’єрними сходами. Скорпіонам належить багато повчитися, щоб відкрити нові перспективи в рік вогненного Коня. Астрологи рекомендують не лінуватися та засвоювати корисну інформацію – це допоможе реалізувати задумане. Небесні світила радять Стрільцям побільше спілкуватися і заводити корисні знайомства. Рекомендується розвивати індивідуальні здібності – це принесе самозадоволення, налаштує на позитив, а значить, шанс на успіх істотно збільшиться. Представникам знаку Козерога рекомендується вести більш соціальний спосіб життя, частіше проводити час у дружній обстановці. У цілому для Козерогів 2014 обіцяє бути вельми успішним. На початку року Коня велика ймовірність, що Водолії будуть здійснювати не дуже справедливі вчинки. Це призведе до багатьох проблем, які неодмінно доведеться розвязувати. Небесні світила пропонують взяти на озброєння девіз : «Є мета – перешкод немає». Представникам Риб не слід будувати плани наперед. Краще – діяти згідно із ситуацією, варто довіряти інтуїції, тим більше, що вона буде добре «працювати».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього