Авіамоделісти з Хмельницького - чемпіони світу
Збірна команда авіамодельного гуртка Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва стала чемпіоном світу з авіамодельного спорту у класі кордової моделі. Змагання проходили нещодавно у місті Вроцлаві (Польща).Авіамоделісти з Хмельницького - чемпіони світу
Збірна команда авіамодельного гуртка Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва стала чемпіоном світу з авіамодельного спорту у класі кордової моделі. Змагання проходили нещодавно у місті Вроцлаві (Польща).
У цьогорічному чемпіонаті світу взяли участь команди з 38 країн. Були представлені чотири класи моделей: швидкісна, пілотажна, гоночна і модель повітряного бою. Перше місце в командному заліку в класі гоночних моделей літаків виборола збірна команда України. Наші хлопці змагалися у номінації ― юніори і посіли в особистому заліку ІІ місце і звання віце-чемпіонів світу. Перше місце посіли російські спортсмени, третє ― польські. В командному заліку наші хлопці здобули звання чемпіонів світу.
Екіпаж Хмельниччини складався з Андрія Шкільняка (пілот) та Богдана Гребенюка (механік). Підготував команду тренер з авіамоделювання, незмінний (більше як 40 років) керівник юних авіамоделістів Геннадій Соколов.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього