Аварійна служба "Хмельницькгазу" щодня виїжджає на більш ніж 100 викликів
А з початку року аварійно-диспетчерська служба ПАТ \”Хмельницькгаз\” прийняла близько 15,5 тисяч заявок від жителів та підприємств області.Аварійна служба "Хмельницькгазу" щодня виїжджає на більш ніж 100 викликів
А з початку року аварійно-диспетчерська служба ПАТ \”Хмельницькгаз\” прийняла близько 15,5 тисяч заявок від жителів та підприємств області.

Найбільша кількість викликів, прийнятих хмельницької службою 104, пов\’язана з витоком газу – таких повідомлень надійшло майже 7 тисяч. Основна причина такої статистики в більшості випадків – зношеність газового господарства у зв\’язку з тривалим терміном експлуатації, використання споживачами старих газових приладів. Крім того, чимало випадків, коли клієнти \”Хмельніцказа\” грубо порушують правила експлуатації газових приладів, що призводить до аварій.

При ліквідації аварійних ситуацій бригади аварійно-диспетчерської служби (АДС) оперативно дістаються на небезпечний об\’єкт і вживають невідкладних заходів для локалізації та ліквідації аварії.

Якість роботи аварійно-диспетчерської служби залежить від технічного забезпечення та оснащення підрозділу. Тому, в рамках реалізації інвестиційної програми компанії, за останні 2 роки на 80% оновлено автопарк аварійної служби – на зміну старим \”уазикам\” придбано машини німецького виробництва з високою прохідністю. Нові автомобілі повністю укомплектовані – є проблискові маячки і сирени, радіозв\’язок, набір спецінструменту. Завдяки мобільного та радіозв\’язку, диспетчери оперативно направляють і інструктують бригади в разі виникнення аварійної ситуації.

Фахівці всіх 19 аварійно-диспетчерських служб ПАТ \”Хмельницькгаз\” укомплектовані спеціальної протівоіскровою амуніцією – це спецодяг, а також покритий міддю спецінструментом, які не дають виникнути іскрі в разі, наприклад, удару по металевій поверхні. Це дає можливість проводити небезпечні роботи, дотримуючись правил безпеки, з мінімальним ризиком як для аварійних бригад, так і оточуючих.

\”Для вдосконалення технічного оснащення аварійної служби цього року ми придбали архіватори для фіксації заявок споживачів, а також електронні карти газових мереж області\”, – сказав головний інженер Олександр Лоб.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього