Автомайданіці Хмельниччини влаштували пробіг на честь героїв
Подільські автолюбителі вшанували святу Покрову та загиблих на МайданіПодільські автолюбителі вшанували святу Покрову та загиблих на Майдані.
Автомайданіці Хмельниччини влаштували пробіг на честь героїв
14 жовтня православні віряни відзначають свято Покрови. Святкують і козаки, адже Покрова вважалась їхньою заступницею. А відтепер це вже потрійне свято – відповідний указ про відзначення Дня захисника України підписав Петро Порошенко. В обласному центрі героїв та захисників вшанували автопробігом.
Декілька десятків автівок вишикувались в очікуванні старту. Хмельницькі любителі швидкої їзди вирішили відзначити свято Покрови на колесах. В рамках заїзду учасники вшанували героїв сучасних – їхня кров пролилася взимку на майдані. Окрім автолюбителів, до портретів Героїв небесної сотні квіти поклали і подільські козаки. В цей час автомайданівці з патріотичною символікою на своїх залізних конях з’явилися неспроста – святу Покрову вважають заступницею козаків та борців за правду.

Доєднались до місцевих учасників і автолюбителі з Тернополя. Власники декількох легковиків вирішили підтримати колег. Свій пробіг на колесах присвятили ще й боротьбі з корупцією.
Андрій Деркач каже: події на Сході неабияк зв’язують руки активістам «Автомайдану». Проте після припинення бойових дій активісти планують розгорнути з новою силою свої методи боротьби-зокрема і «сміттєву люстрацію».
Обіцяли автомайданівці влаштувати цього дня і люстраційну ватру – стрибок через вогнище має показати, хто справжній козак.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Іноземці хочуть побудувати на Хмельниччині завод із виробництва автопроводки

Машинобудівна компанія “Sumitomo electric” має намір побудувати на