Вікторія Середюк, голова хмельницького «Автомайдану», не проти балотуватися у депутати Верховної Ради України від Хмельниччини

«Автомайданівка» Вікторія Середюк не проти піти у депутати«Автомайданівка» Вікторія Середюк не проти піти у депутати

За інформацією «Подільська.info», Вікторія Середюк, голова хмельницького «Автомайдану», не проти балотуватися у депутати Верховної Ради України від Хмельниччини. Утім, дівчина не має коштів, аби навіть зареєструватися. Адже потрібно внести заставу у сумі 12 180 гривень. Не кажучи уже, про фінансування виборчої кампанії. Та й навряд чи «автомайданівка» «пожертвує» таку суму на вибори у той час, коли іде війна, і щодня потрібно купу грошей, аби забезпечити наших військових усім необхідним. Нагадаємо, що сьогодні Вікторія Середюк та очолюваний нею «Автомайдан» займається допомогою нашим бійцям на Сході.

«Навіть якщо Віка і погодилася б балотуватися у депутати, шансів на перемогу у неї зараз не так багато, адже вона людина у політиці абсолютно нова. Але засвітитися з прицілом на майбутні місцеві вибори для неї було б непогано», – кажуть хмельницькіі «майданівці», які упевнені, що на місцевих виборах «автомайданівка» має усі шанси стати депутатом обласної ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього