Автомобілі-«двійники» у Хмельницькому

Автомобілі-«двійники» у Хмельницькому
Аферисти ввозять не розмитнені іномарки, виготовляють на них підроблені документи ідентичних машин, які ввезені по-біломуАвтомобілі-«двійники» у Хмельницькому
Аферисти ввозять не розмитнені іномарки, виготовляють на них підроблені документи ідентичних машин, які ввезені по-білому. На двійника, як правило, дають гарну знижку. Тому люди купують. А вже потім дізнаються, що придбали великі проблеми. Щасливий власник іномарки одного дня дізнається, що його автомобіль потрапив у ДТП або ж був помічений на місці злочину.
Так, вчора вечері в м. Кам’янець–Подільському, було зупинено автомобіль «BMW 520», під керуванням 31 річного жителя Житомирської області. Під час перевірки свідоцтва про реєстрацію пильними працівниками місцевого ДАІ виявлено ознаки його підробки, а також коли перевірили, по наявним базам ДАІ було встановлено, що номер кузова автомобіля не відповідає записам в базах.
Про те, що автомобіль «двійник» власник навіть і не знав або не хотів знати. «Двійника» поміщено на арешт майданчик та наразі проводиться перевірка хто підробив документи.

Залишити відповідь