Автомобільні компанії Hyundai і Kia виплатять водіям компенсаціюHyundai і Kia заявили про готовність виплатити $395 мільйонів для врегулювання позовів, поданих власниками автомобілів, які \”постраждали\” через занижених показників витрати палива.Автомобільні компанії Hyundai і Kia виплатять водіям компенсаціюHyundai і Kia заявили про готовність виплатити $395 мільйонів для врегулювання позовів, поданих власниками автомобілів, які \”постраждали\” через занижених показників витрати палива.
Угода про компенсації торкнеться тільки американських власників 600 тисяч автомобілів Hyundai і 300 тисяч автомобілів Kia 2011-2013 модельного року.

У листопаді 2012 року компанії визнали, що вони ненавмисно занизили показники економії палива після того, як відповідну заяву розповсюдило Американське агентство з охорони навколишнього середовища. Тоді американці знайшли невідповідності у свідченнях тринадцяти різних корейських автомобілів.

За підсумками розглядів Hyundai виплатить автолюбителям $210 млн, а Kia – $185 млн. Кожен \”обдурений\” автомобіліст отримає приблизно по 320 доларів на бензин.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього