Автори та герої фільму про Донецький аеропорт їдуть до Кам’янця
Документальний фільм «Добровольці Божої Чоти», який змальовує героїчну оборону Донецького аеропорту «кіборгами», з 19 лютого показуватиме кінотеатр «Сінема», а 20 лютого до Кам’янця завітають творці та герої знакової для вітчизняного кінематографу стрічки.Автори та герої фільму про Донецький аеропорт їдуть до Кам’янця
Документальний фільм «Добровольці Божої Чоти», який змальовує героїчну оборону Донецького аеропорту «кіборгами», з 19 лютого показуватиме кінотеатр «Сінема», а 20 лютого до Кам’янця завітають творці та герої знакової для вітчизняного кінематографу стрічки.

«Цей фільм – історія творення нової української армії. Повсталий народ скинув кримінальний уряд і вигнав васалів Російської Імперії. Розлючений колонізатор кидає на Україну свої війська та захоплює частину території. Президент України підписує угоду про перемир’я та лінію розмежування сторін.

Згідно цієї угоди Донецький міжнародний аеропорт опинився за лінією. Але патріоти-добровольці не згодні віддавати його ворогові. 242 дні тривала героїчна оборона, аж врешті під прицільним обстрілом танків будівля аеропорту завалилась.

Люди витримали, не витримав бетон».

Тривалість 82 хв.
Режисери: Леонід Кантер, Іван Ясній.
Музика: «Кому вниз» та Олексій Бик.

В іноземних перекладах фільм «Добровольці Божої Чоти» матиме назву «The Ukrainians» («Українці»). «Бо ми хочемо, щоб саме так виглядав образ українців у свідомості світової спільноти», – йдеться на офіційній сторінці фільму в мережі Фейсбук.

Вхід здійснюватиметься за добровільними внесками глядачів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього