Вже четвертий рік поспіль на свято Миколая автосалон Тойота перетворюется на щасливу країну дитинства для більш ніж сотні малюків та їх батьків
Автосалон Тойота Центр Хмельницький традиційно привітав дітей з святом Святого МиколаяАвтосалон Тойота Центр Хмельницький традиційно привітав дітей з святом Святого Миколая
Автосалон Тойота Центр Хмельницький традиційно привітав дітей з святом Святого Миколая
Автосалон Тойота Центр Хмельницький традиційно привітав дітей з святом Святого Миколая.
Вже четвертий рік поспіль на свято Миколая автосалон Тойота перетворюется на щасливу країну дитинства для більш ніж сотні малюків та їх батьків. Веселі аніматори, творчі конкурси, розвиваючі ігри не залишили бадужими дітлахів.
По закінченню заходу кожен отримав подарунок від Святого Миколая, а ще завдання – намалювати автомобіль своєї мрії на конкурс.

Всесвітній конкурс дитячого малюнку «Автомобіль твоєї мрії» було засновано компанією «Тойота Мотор Корпорейшн» у 2004 році. Минулого року понад 600 тис. дітей із різних країн світу взяли участь у конкурсі та намалювали автомобілі своєї мрії.
Національний конкурс дитячого малюнку «Автомобіль твоєї мрії» в Україні проводиться з 2012 року. За цей період в конкурсі прийняло участь більш ніж 1500 дітей з усіх куточків України.
Переможець першого Національного конкурсу у 1 віковій категорії Перехрест Олександр посів призове місце на Всесвітньому конкурсі дитячого малюнка і у серпні 2013 року разом із своїми батьками відвідав Японію, де прийняв участь у офіційній церемонії нагородження.
Детальні умови конкурсу на сайті Тойота Центр Хмельницький.
Автосалон Тойота Центр Хмельницький традиційно привітав дітей з святом Святого Миколая
Автосалон Тойота Центр Хмельницький традиційно привітав дітей з святом Святого Миколая

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього