Автошляхи Хмельниччини цьогоріч залишаться проблемними
Брак коштів, – основна проблема відновлення доріг в Хмельницькій області.Автошляхи Хмельниччини цьогоріч залишаться проблемними
Брак коштів, – основна проблема відновлення доріг в Хмельницькій області.
За словами начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Петра Гнидюка, цього року на утримання доріг загального користування місцевого і державного значення у Хмельницькій області з державного бюджету виділили трохи більше 106 мільйонів гривень. В той час, як потрібно мінімум у шість разів більше.
– Цю суму, ми плануємо використати лише на латання ямів, – каже Петро Гнидюк. – На більше цих коштів просто не вистачить. Понад 90% наших доріг, як і загалом по всієї України, потребують капітального ремонту. Однак коштів на ці потреби немає. До прикладу, на один кілометр капітального ремонту дороги потрібно близько 2,5 – 2,7 мільйонів гривень. Тож не важко підрахувати, що всього нам потрібно понад 600 мільйонів гривень. Тому змушені обмежитися тим, що маємо і зробити хоча б ямковий ремонт доріг. Сподіваємось, що виконаємо ці роботи вже до середини травня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього