Багатодітних батьків з Кам’янеччини засудили за недогляд за дітьми
Через недогляд батьків в одному із сіл Кам’янець-Подільського району постраждала дитина. Дворічний хлопчик, якого батьки залишили на якийсь час без догляду, упав з висоти та отримав численні переломи. Уже опинившись в лікарні, у малюка лікарі виявили й низку задавнених серйозних захворювань.Багатодітних батьків з Кам’янеччини засудили за недогляд за дітьми
Через недогляд батьків в одному із сіл Кам’янець-Подільського району постраждала дитина. Дворічний хлопчик, якого батьки залишили на якийсь час без догляду, упав з висоти та отримав численні переломи. Уже опинившись в лікарні, у малюка лікарі виявили й низку задавнених серйозних захворювань.
Саме лікарі і почали бити на сполох, звернувшись у райвідділ міліції. Там, під час проведення досудового слідства, було доведено, що у багатодітній сім’ї подружжя систематично нехтувало своїми батьківськими обов’язками. Як наслідок – наймолодша дитина травмувалася. Справу передали до прокуратури.
У суді прокуратура Кам’янець-Подільського району довела вину батьків у злісному невиконанні ними встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки. За вироком суду батькам призначено покарання у вигляді двох років позбавлення волі з іспитовим терміном на один рік. Відповідні служби також вивчають питання про позбавлення подружжя батьківських прав.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього