«Багатогранність імпровізацій» у Кам'янці-Подільському
Тепер, зайшовши у виставкову залу на Соборній, ви запитуватиме: «А хто автор представлених робіт?» Бо картини – витвір рук і фантазій студентів «кулька», але надзвичайно високого професійного рівня.«Багатогранність імпровізацій» у Кам'янці-Подільському
Тепер, зайшовши у виставкову залу на Соборній, ви запитуватиме: «А хто автор представлених робіт?» Бо картини – витвір рук і фантазій студентів «кулькА», але надзвичайно високого професійного рівня.

Студенти коледжу культури і мистецтв серйозно підготувалися до виставки й недаремно назвали її «Багатогранність імпровізацій». Бо представлено роботи в надзвичайно різних техніках (ткацтва, нетканого гобелену, олійного живопису, розпису по склу, вишивці) і задумах.
Так студентки-четвертокурсниці підготували в якості курсових робіт серію картин, присвячених бійцям АТО. Буйством кольорів відзначилися неткані гобелени, завдяки яким виставкова зала поєднала холод зими, тепло літа і квіти весни.

«Багатогранність імпровізацій» у Кам'янці-Подільському «Багатогранність імпровізацій» у Кам'янці-Подільському

«Таке професійне відношення до справи – це громадянська позиція і студентів, і викладачів, – зазначив директор коледжу Руслан Нелюбов. – Це – демонстрація того, як працюють наш навчальний заклад, циклова комісія декоративно-прикладного мистецтва, і які в нас талановиті студенти.
«У такий короткий термін ми зуміли зібрати всі наші «перлини творчості» й направити їх у правильне русло, – додала завідуюча денним відділенням Ніна Латюк. – Не дивлячись на те, яка ситуація в країні, ми хочемо допомогти своєю творчою працею».
Кам’янчани та гості міста, не оминіть подію! Тим більше, що ціна вхідного квитка для дітей вартує всього 2 грн, дорослих – 4 грн. Дітям до шести років – безкоштовно.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього