Цими вихідними вперше у Хмельницькому відбувся майстер-клас від справжньої зірки армреслінгу, багаторазового чемпіона Європи та світу Олексія Семеренка
Багаторазовий чемпіон Європи О. Семеренко провів майстер-клас у Хмельницькому.Багаторазовий чемпіон Європи О. Семеренко провів майстер-клас у Хмельницькому.
Цими вихідними вперше у Хмельницькому відбувся майстер-клас від справжньої зірки армреслінгу, багаторазового чемпіона Європи та світу Олексія Семеренка. Прихильників боротьби на руках під одним дахом зібрав спорт-клуб «Маямі біч».
Спритність, приправлена силою та відвагою. Все це вдало поєднується у одному з видів єдиноборства – армреслінгу. Спорт це непростий, адже окрім фізичної сили, для перемоги слід задіяти ще й реакцію, а іноді довіритись фарту.
Олексій Семеренко без спорту – як риба без води. Завдяки щоденним напруженим тренуванням та наполегливості досяг приголомшливих результатів. Заслужений майстер спорту, чотирикратний чемпіон Європи та світу, 12-тиразовий чемпіон України. І це ще далеко не весь перелік нагород та заслуг Олексія.
Одночасно зі спортом Олексій ще донедавна поєднував у житті військову справу, захоплюється плаванням, є першорозрядником із шахів та лижного спору, і ще не прогавив жодного грибного сезону. «Тихе полювання» – для нього заняття не менш важливе.

Залиште коментар

Також по темі

У Кам’янці-Подільському катафалк ледь не зніс міський відділ поліції

У Кам’янці-Подільському на вихідні сталася автопригода, яку і