Бандуристка запрошує на "сольник"21 грудня у монотеатрі «Кут» відбудеться перший сольний концерт хмельницької співачки і бандуристки Марини Круть.

Початок о 19:00. Квитки – 30 гривень.Бандуристка запрошує на "сольник"21 грудня у монотеатрі «Кут» відбудеться перший сольний концерт хмельницької співачки і бандуристки Марини Круть.

Початок о 19:00. Квитки – 30 гривень.
– Я вирішила зібрати всі свої думки, емоції, сили, бажання і музику разом і зробити такий виступ перед Новим роком – своєрідний подарунок до свят, – каже Марина Круть.

У програмі концерту на вас чекають цікаві перформанси, дуети, тріо, читання віршів. Вечір пройде у форматі квартирника.

– Я хочу, щоб люди прийшли на концерт як до себе додому, – каже бандуристка. – Я виконуватиму виключно мої авторські композиції, слухач не почує жодного каверу, хіба що обробки українських народних пісень.

У концерті молодої співачки братимуть участь контрабасист Антон Пастушок та барабанщик Артур Мислицький. Але дівчина не хоче до кінця відкривати всі «козирі».

Марина Круть вперше взяла у руки бандуру в сім років. Наразі дівчина навчається на третьому курсі музичного училища і весь цей час інструмент разом з нею.

– Якось я прийшла до школи мистецтв і кажу «Я хочу грати на арфі». Але арфи не було і мені запропонували бандуру, – каже Марина Круть. – Роки три тому мені довелося все ж таки зіграти на арфі. Я зрозуміла, що бандура – то набагато крутіший інструмент. Він набагато об’ємніший і мультиоркестровий.

Марина Круть не боїться експериментувати у творчості.

– Є такий музичний інструмент термінвокс, який грає за рахунок електромагнітних полів. Його звук схожий на людський голос. Я хотіла б зіграти на бандурі в дуеті разом з ним, – каже дівчина. – Серед музикантів дуже хотілося б грати у дуеті з Євгеном Бетлінським. Це мій духовний наставник і джазовий монстр контрабасу у Хмельницькому. У найближчих планах – мрія зіграти з «Чумацьким шляхом».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього