Міжнародне рейтингове агентство Standard & Рoor\’s Ratings Services оцінило відтік депозитів фізичних осіб з українських банків у січні-травні 2014 року.Міжнародне рейтингове агентство Standard & Рoor\’s Ratings Services оцінило відтік депозитів фізичних осіб з українських банків у січні-травні 2014 року.
\”Темпи вилучення депозитів знизилися у центральних і західних областях України, але зросли на сході країни. На кінець травня відтік депозитів з банківської системи перевищив 20% роздрібних депозитів. Російські банки втратили понад 50% депозитів\”, – йдеться в повідомленні агентства.
Ситуація у фінансовому секторі залишається нестійкою і залежить від політичної напруги в країні, тому навряд чи повністю стабілізується.
\”На нашу думку, перспективи покращення грошово-кредитної політики залежать від підвищення стійкості фінансової системи, механізм трансмісії залишається надзвичайно слабким, а кореляція між ставкою рефінансування і ставкою на міжбанківському ринку – обмеженою. Ми не очікуємо, що НБУ перейде до таргетування інфляції до 2015 року, як планувалося\”, – зазначає Standard & Рoor\’s Ratings Services.
Нагадаємо, у червні депозити фізосіб в українських банках повернулися до зростання після безперервного падіння з початку року. Загальний обсяг депозитів у банках в національній валюті у червні зріс на 0,1% (з початку року – знизився на 10,5%) – до 377,9 млрд грн, в іноземній валюті (у доларовому еквіваленті) обсяг депозитів у червні знизився на 4% (з початку року – на 24,5%) – до 23,3 млрд доларів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього