Чи можуть Барви стати ще більш яскравими та ще більш привабливими? Безперечно можуть, якщо «Барви» – це сучасний житловий комплекс в місті Хмельницькому в мікрорайоні Озерна. Якщо тут можна придбати модернове та практичне житло всього за 3 950 грн. за квадратний метр, а відтепер навіть ще й дешевше.Чи можуть Барви стати ще більш яскравими та ще більш привабливими? Безперечно можуть, якщо «Барви» – це сучасний житловий комплекс в місті Хмельницькому в мікрорайоні Озерна. Якщо тут можна придбати модернове та практичне житло всього за 3 950 грн. за квадратний метр, а відтепер навіть ще й дешевше.

На даний момент вже завершується будівництво першої секції «Барв» і у швидкому руслі розпочинається будівництво другої секції. Завдяки таким високим та, безумовно, якісним темпам будівництва на зведення однієї секції в середньому йде 4 місяці. Невелика площа квартир з раціонально використаним кожним метром приміщень в сумі з привабливою ціною та надшвидкими темпами зведення дає неабиякий ефект. Що, в свою чергу, пояснює стабільно високий попит на квартирах у «Барвах».
«Барвисті» квартири стали особливо популярними серед студентів, молодих сімей, одним словом, сучасних та цілеспрямованих людей, які цінують свій час та гроші й будують своє майбутнє вже сьогодні.
Якщо затишна квартира в зручному мікрорайоні за більш ніж помірною ціною – це те, що Ви давно шукаєте, то «Барви» мають для Вас просто таки неймовірний сюрприз. Відтепер пропонується абсолютно нова схема придбання квартири у «Барвах». І ця пропозиція не може нікого залишити байдужим. Ваше життя стане по-спражньому яскравим.
До продажу надходять квартири 10 та 11 секцій «Барв». Вони продаватимуться за особливою, зниженою ціною у 2 990 грн. за квадратний метр (проти 3 950 грн. за квадратний метр у перших секціях). При цьому єдиною умовою для покупця є сплата повної вартості квартири одним платежем, а через півтора року він вже може гучно справляти новосілля у своїй новій комфортній оселі. Зацікавить така особлива пропозиція насамперед тих, хто має серйозні наміри щодо купівлі нерухомості на майбутнє, хто вже задумується над тим, де жити дітям, які розпочнуть навчання у ВУЗах Хмельницького чи братимуть шлюб. Впевненість у завтрашньому дні понад усе.

"Барви" - новий житловий комплекс  У Хмельницькому
Дана пропозиція має цілий ряд переваг, які належним чином може оцінити кожен, хто має плани на нерухомість. Перш за все така схема придбання нерухомості є надзвичайно вигідною для інвесторів. Адже ціна квадратного метра за таких умов купівлі знижена фактично на 25%. А при умові продажу квартири за звичайною ціною комплексу інвестор гарантовано отримує 16,6% річних. Після ж здачі в експлуатацію ціни на квартири помітно зростають, тож з впевненістю можна отримати ще більший прибуток. Давно відомим є той факт, що нерухомість – запорука стабільного майбутнього і постійного доходу. Не зважаючи ні на які кризові явища в економіці, ні на перепади на ринку цінних металів чи нестабільність банківської системи, нерухомість була і залишається найбільш прибутковим капіталовкладенням. А отже, найкращою інвестицією.
Другою значною перевагою «Барв» є справді швидкі темпи будівництва, і півтора року – це справді надзвичайно короткий термін, особливо у порівнянні з темпами будівництва у інших забудовників. Усі гарантії щодо зведення будівництва секцій в зазначені строки і якісної роботи забудовник бере на себе. Тож покупці можуть бути повністю впевненими і спокійними щодо своїх інвестицій.
«Галерея нерухомості», як і раніше є ексклюзивним представником житлового комплексу «Барви». І так само пропонує ряд додаткових переваг та послуг для своїх клієнтів. Так, за абсолютно незначну доплату «Галерея нерухомості» буде займатись питанням продажу квартири інвестора на рівні з іншими квартирами, що представлені у новобудові. А отже, допоможе зекономити не лише Ваші гроші, але й не менш дорогоцінний час.
Завітайте до «Галереї нерухомості», що знаходиться за адресою: м. Хмельницький, вул. Подільська, 21 , ТЦ «Магніт», 3-й поверх і отримайте всю потрібну вам інформацію.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього