Батальйону «Айдар» передали автомобіль
21 жовтня на сесії районної ради прийнято рішення від про передачу спільної власності територіальних громад району – автомобіля УАЗ-3962 військовій частині ПП В 0624 (батальйон «Айдар»)Батальйону «Айдар» передали автомобіль
21 жовтня на сесії районної ради прийнято рішення від про передачу спільної власності територіальних громад району – автомобіля УАЗ-3962 військовій частині ПП В 0624 (батальйон «Айдар»).
Для покращення технічного стану автомобіля витрачено понад 7 тис.грн. з районного фонду підтримки Збройних Сил України. За ці кошти відремонтовано двигун та ходову частину, проведено належне технічне обслуговування, на кузов нанесена спеціальна захисна текстура.
26 жовтня головою районної ради В.Гребенюк і заступником голови районної державної адміністрації В.Бакулеєм відбулась передача автомобіля нашому земляку – командиру розвідки батальйону “Айдар” В.Пушкару.
Крім того, за кошти з районного фонду підтримки Збройних Сил України, закуплено і передано бійцям гуманітарну допомогу: речі першої необхідності, продукти харчування – повідомили на сайті Новоушицької райдержадміністації.
Посильну допомогу у ремонті і спорядженні автомобіля надали місцеві підприємці і колективи окремих установ району.
Обряд освячення автомобіля провів митрофорний протоієрей УПЦ КП Іван Кріль.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,