Батька та сина засуджено довічно за убивство та пограбування керівника підприємства та її чоловіка
Славутським міськрайонним судом винесено вирок у резонансному кримінальному провадженні відносно батька та сина, котрих визнано винними в умисному вбивстві подружжя, розбої та незаконному заволодінні транспортним засобом ( ч.2 ст. 115, ч.4 ст.187, ч.3 ст.289 КК України).Батька та сина засуджено довічно за убивство та пограбування керівника підприємства та її чоловіка
Славутським міськрайонним судом винесено вирок у резонансному кримінальному провадженні відносно батька та сина, котрих визнано винними в умисному вбивстві подружжя, розбої та незаконному заволодінні транспортним засобом ( ч.2 ст. 115, ч.4 ст.187, ч.3 ст.289 КК України).

Нагадаємо, у лютому 2014 року за невідомих обставин зі свого будинку в м.Славута зникли керівник приватного підприємства та її чоловік. За заявою доньки потерпілих про їх тривалу відсутність Славутським РВ було розпочато кримінальне провадження за фактом умисного вбивства. У ході слідства встановлено, що одночасно з батьками із будинку подружжя зникли цінні речі та автомобіль Nissan. Правоохоронці перевіряли різні версії вчинення цього кримінального правопорушення, які не підтвердились, у тому числі й інсценування вбивства.

Завдяки оперативним заходам, чітко скоординованим процесуальними прокурорами у взаємодії з працівниками райвідділу міліції, вдалося встановити місце знаходження зниклого автомобіля, який декілька разів перепродувався жителям різних областей. Негласними слідчими (розшуковими) діями встановлено місця фіксації мобільного телефону потерпілої – Славута, Одеса, АР Крим. Як з’ясувалось, цим телефоном користувався славутчанин, котрий проходив службу на військовому судні. Під час повернення додому його затримали правоохоронці. Таким чином встановлено причетних до вбивства осіб – сина й батька, котрі з метою помсти за фінансові борги проникли до помешкання потерпілих, убили їх, пограбували, а щоби замести сліди злочину – трупи вивезли на звалище на викраденому в господарів авто.

Як повідомив Славутський міжрайонний прокурор Юрій Вятровський, державним обвинувачем на підставі беззаперечних доказів у суді доведено вину обох обвинувачених у вчиненні вказаних злочинів. Їх засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього