Батьки Дмитра Червонюка перерахували Крушельницьким півмільйона гривень (ВІДЕО) Під час пікету біля входу у будівлю Хмельницького міськрайонного суду батько обвинуваченого Олег Червонюк привселюдно заявив, що перерахував Крушельницьким 500 тисяч гривень компенсацій.Під час пікету біля входу у будівлю Хмельницького міськрайонного суду батько обвинуваченого Олег Червонюк привселюдно заявив, що перерахував Крушельницьким 500 тисяч гривень компенсацій.

На останнє судове засідання у справі Дмитра Червонюка родину загиблого прийшли підтримати активісти майдану. Люди пікетували будівлю Хмельницького міськрайонного суду, вони вимагали справедливого вироку для Червонюка та об’єктивного розгляду справи.

– Якби ви знали, що зараз відбувається. Адвокати Червонюка фальшують справу, вони аферисти, викручують закони і по-іншому трактують їх, – виступила перед натовпом мати Олега Валентина Крушельницька. – Дякую всім за підтримку.

Вже близько 11:00 біля приміщення суду з’явилися рідні обвинуваченого Дмитра Червонюка. Люди почали кричати їм «Ганьба!». Галина та Олег Червонюки вирішили розповісти активістам, як виглядає ситуація з їхньої точки зору.

– Батьки загиблого хочуть півмільйона гривень. І ми готові виплатити будь-які гроші, аби вони нас простили. Але вони не пробачають і ми не маємо можливості нині взяти кредит, а тому ми перерахували сьогодні їм півмільйона гривень. Якщо вони хочуть більше, ми візьмемо кредит і перерахуємо більше. Мій син вже сидить. Чого ви ще хочете, – каже Олег Червонюк.

Нагадаємо, що сім’я Крушельницьких подала у Хмельницький міськрайонноний суд три цивільні позови на стягнення моральної шкоди з батьків обвинуваченого Дмитра Червонюка загальною вартістю 3 мільйона гривень. Родина обвинуваченого перевела на рахунки Крушельницьких півмільйона гривень.

Мати загиблого Валентина Крушельницька каже, що їх не попереджували, що гроші перерахують саме в останній день розгляду справи.

– Це продуманий хід, – каже жінка. – Ми не знали, що гроші нам перерахують саме сьогодні.

Під час судового слухання адвокат обвинуваченого Павло Луцюк передав квитанції головуючій у справі Світлані Дручковій, аби їх долучили до матеріалів справи

– Сьогодні, на повне відшкодування матеріальних збитків, які заявлені, а також на часткове відшкодування моральної шкоди, батько Дмитра Червонюка вніс відповідні кошти на рахунки Анатолія та Валентини Крушельницьких по двісті тисяч гривень. А на рахунок Богдана Крушельницького – сто тисяч гривень. Сьогодні ці кошти сплачені, – звернувся до суду Павло Луцюк.

Захист заявив, що Червонюк частково визнав свою вину, а потерпілим відшкодували моральну та матеріальну шкоду, що є причиною для пом’якшення відповідальності обвинуваченого.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього