Скликати сесію і протягнути через неї потрібне рішення хмельницьким «Батьківщинівцям» не склало особливих труднощів. Секретар міської ради Костянтин Чернилевський, який і підписував розпорядження про скликання сесії, депутат від «Батьківщини». Більшість у міській раді – теж «бютівська». Це і дало «Батьківщині» можливість використати усю міську раду задля власного піару та, прикриваючись хмельничанами, задовольнити свої політичні амбіції.
«Батьківщина» задля власного піару використала усю Хмельницьку міську раду«Батьківщина» задля власного піару використала усю Хмельницьку міську раду

Хмельницьку міську раду восьмого жовтня зібрали на позачергову сесію. Ініціаторами її скликання стали «бютівці» на чолі із Валерієм Лесковим. Єдине питання, яке виносилося на розгляд міських обранців – звернення до Верховної Ради з вимогою скасувати закони, прийняті 16 вересня «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» та «Про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей». Це саме ті закони, які від самого їх ухвалення, завзято критикує Тимошенко та її «Батьківщина».

Тепер ці закони нібито вимагає скавувати і вся хмельницька громада в лиці своїх представників – депутатів міської ради, які 34-ма голосами підтримали підготовлене обласним партійним босом, а за сумісництвом і головою фракції партії «Батьківщина» у міській раді Валерієм Лесковим, рішення.

«Батьківщина» задля власного піару використала усю Хмельницьку міську раду
Скликати сесію і протягнути через неї потрібне рішення хмельницьким «Батьківщинівцям» не склало особливих труднощів. Секретар міської ради Костянтин Чернилевський, який і підписував розпорядження про скликання сесії, депутат від «Батьківщини». Більшість у міській раді – теж «бютівська». Це і дало «Батьківщині» можливість використати усю міську раду задля власного піару та, прикриваючись хмельничанами, задовольнити свої політичні амбіції.

Сесія тривала не довго, але трибуну в сесійній залі міські обранці, а сьогодні ще й кандидати у нардепи, використали по повній. Спочатку довго слухали кандидата-списочника від «Батьківщини» і ініціатора «політичної піар-сесії» Валерія Лескова Він розповідав, яке зло оті закони від 16 вересня, якими Порошенко бодай якось намагається припинити війну та встановити мир. Говорив так, ніби він, до речі, кадровий офіцер, який пройшов Афганістан, і справді збирається завтра їхати на Схід і воювати там до перемоги. Добре чужими руками жар загрібати, а в цьому випадку – за спинами вояків, відправлених на передову, волати «Україна переможе». За ним слово взяв ще один міський парламентарій, який теж «намилився» до Верховної Ради – кандидат у депутати по 188 виборчому округу від партії «Батьківщина» Слов’ян Воронецький. Той теж говорив довго, вичитуючи з листочка заяложені партійні тези. Ділився своїми враженнями від передвиборчої боротьби. І, врешті-решт, загітував підтримати підготовлені Лесковим папери: «Я підтримую і вас запрошую».

Не пропустили можливості використати трибуну сесійної зали задля свого піару і «свободівці». Кандидат у депутати Верховної Ради від «Свободи» по 187 виборчому округу, а поки ще й міський депутат Володимир Гончарук, теж узяв слово. «Свободівці», які не голосували за закони по Донбасу від 16 вересня, не пропустили шансу покритикувати Президента і розповісти про своє ставлення до цих законів. І, звісно, попіаритися, адже виборча компанія у самому розпалі.

Жаль лише, що усі ті, хто так заповзято критикують президентські ініціативи з врегулювання ситуації на Сході, не пропонують своїх «рецептів» вирішення проблеми. Причому таких, які б враховували інтереси усіх українців – і на Сході, і на Заході, і тих, хто нині мерзне в окопах, і тих, хто «воює на дивані». Звісно, говорити про незламний український дух та вигукувати переможні гасла – легше, аніж дати відповідь на прості запитання: «Як і, головне, чим, ми маємо вигравати війну з Путіним? Які маємо знайти підходи до мешканців Донбасу, яким, здебільшого, не з їхньої волі, прополоскала мізки путінська пропаганда про «київську хунту» та «українських карателів»? Як маємо налагоджувати із ними контакт, аби жити далі в єдиній країні?». Прості питання – складні відповіді, які потрібно буде шукати і новообраному парламенту. Тож майбутня Верховна Рада має складатися не з популістів, які використовуватимуть трибуну для власного піару, а з політиків, які готові будуть запропонувати конкретні дії і взяти відповідальність за їх реалізацію.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Нетішині видали буклет про Івана Гладуняка

Працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею до дня народження