«Байєр Майстер Клас» для агрономів Сварогу
Одним із пріоритетних напрямків діяльності корпорації «Сварог Вест Груп» є постійний розвиток професійних та особистісних якостей своїх співробітників.«Байєр Майстер Клас» для агрономів Сварогу
Одним із пріоритетних напрямків діяльності корпорації «Сварог Вест Груп» є постійний розвиток професійних та особистісних якостей своїх співробітників.

Персоналу надають можливість підвищити компетентність, отримуючи нові знання, уміння та навички. Із цією метою співробітники мають нагоду взяти участь в загальнокорпоративних програмах навчання (тренінгах, семінарах, майстер-класах), спеціалізованих курсах з урахуванням профілю діяльності, відкритих навчальних заходах.

14-15 серпня у регіональному офісі корпорації, що у селі Мокіївці Шепетівсього району, для агрономів був проведений навчальний тренінг у рамках програми «Байєр Майстер Клас», яка є спільним проектом компанії Байєр Кропсайєнс та Міжнародної фінансової корпорації (IFC) «Сприяння розвитку малого і середнього агробізнесу в Україні». Тема тренінгу – «Вирощування пшениці: фактори, які впливають на урожайність і управління ними». Тренером навчань виступив Джон МакГіллікадді – агроном із 36-ти річним практичним досвідом роботи у сферах насінництва, використання мінеральних добрив і засобів захисту рослин, агротехнологій та точного землеробства. Джон МакГіллікадді надає агрономічні консультації більш, ніж 200 агровиробникам у США, Канаді, Мексиці і Україні.

– 36 років – це той досвід, коштовні помилки і вагомі результати, що дозволяють не просто вирішити проблему, а й навчити агровиробника діагностувати її, зрозуміти підґрунтя її виникнення і самостійно вибрати найбільш ефективні шляхи її вирішення, – коментує Джон МакГіллікадді.

Тренінги Джона МакГіллікадді для агрономів корпорації «Сварог Вест Груп» проходять у рамках навчального циклу. Попередні були присвячені технологіям вирощування сої та кукурудзи.

– Тренінги і семінари від «Байєр Майстер Клас» – нагода почерпнути нових знань, дізнатись цікаву інформацію та засвоїти особливості технологій вирощування сільськогосподарських культур у світі. Я особисто спілкувався з Джоном МакГіллікадді, який має багаторічний досвід експерта із вирощування сої, кукурудзи та пшениці. Ті практичні поради, які почув від нього, використовую у нашій роботі, адаптуючи їх до наших виробничих умов, – ділиться враженнями Руслан Бовтавчук, старший агроном Північного регіону корпорації «Сварог Вест Груп».

Під час дводенного тренінгу, який відбувся 14-15 серпня, учасники дізнались про технологічні прийоми підвищення врожайності пшениці, її живлення, нові підходи до захисту посівів пшениці проти шкідників, хвороб та бур’янів і фунгіцидний захист зерна від його ураження токсинами.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього