Бібліотека організувала цікаве дозвілля для юних хмельничан
Літо – найпрекрасніша, найулюбленіша пора для дітей. Чимало з них мріє про відпочинок під час канікул коло моря, дехто вирушить у захоплюючі подорожі до давно омріяних міст або місць.Бібліотека організувала цікаве дозвілля для юних хмельничан
Літо – найпрекрасніша, найулюбленіша пора для дітей. Чимало з них мріє про відпочинок під час канікул коло моря, дехто вирушить у захоплюючі подорожі до давно омріяних міст або місць. Але, на жаль, не у кожного є можливість це здійснити, тому, закономірно, виникають питання: як у рідному місті відпочити з користю, чим зайнятися, адже літній відпочинок дітей – це не бездумне гаяння часу та байдикування.
Днями цікаве дозвілля для юних хмельничан організували працівники бібліотеки-філії №14. На сонячній галявині, що поряд з приміщенням читальні, було весело та гамірно. З великим задоволенням діти брали участь у розважальних іграх, літературних мандрівках, цікавих конкурсах, від яких отримали максимум приємних вражень, про це повідомляють на сайті міської ради.
Бібліотека організувала цікаве дозвілля для юних хмельничан
Своєю креативністю увагу дітей привернула виставка нових книжкових надходжень «Дегустація літературних новинок» із «смачними» розділами: Бібліофуршет, Бібліосалат, Бібліодесерт.
«Мене вражає незвичне розміщення фруктів на поличках книжкової виставки, – каже волонтер бібліотеки Любов Жмуд – учениця 7 «А» класу НВК № 9, – хочеться не тільки скуштувати смачненьке, моя рука сама тягнеться до нових цікавих книжок».
«А мені дуже цікаво брати участь у турнірі з шашок, – розповідає Андрій Васильєв – учень 7 класу. Гра у шашки виховує витримку, здатність до швидкого прийняття рішень, чудово тренує пам’ять».
Валентина Черненко, завідуюча бібліотекою-філією для дітей №14 Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи зазначила: Наша сучасна бібліотека сприяє вихованню культури читання у користувачів, виховує любов до книги. Це місце спілкування, дозвілля, обслуговування сучасними комп’ютерними технологіями громади мікрорайону Ракове».
«Влітку у бібліотеці весело, креативно, – ділиться враженнями бібліотекар читального залу бібліотеки Світлана Вороніна. Ми спостерігаємо за дітьми такої миті: їм весело та цікаво, а нам приємно!»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього