"Беркутівці" впіймали молодиків, що обкрадали торгові кіоскиПравоохоронці затримали “на гарячому” двох юнаків, які протягом декількох днів обкрадали кіоски у Хмельницькому. Зловмисники якраз намагалися проникнути в кіоск із продуктами, як повз них під час нічного патрулювання проходили “беркутівці”. Втекти молодикам не вдалось."Беркутівці" впіймали молодиків, що обкрадали торгові кіоскиПравоохоронці затримали “на гарячому” двох юнаків, які протягом декількох днів обкрадали кіоски у Хмельницькому. Зловмисники якраз намагалися проникнути в кіоск із продуктами, як повз них під час нічного патрулювання проходили “беркутівці”. Втекти молодикам не вдалось.
“Як з\’ясувалося під час досудового розслідування, молодики у міліції бували вже не вперше, вони й раніше притягувались до відповідальності за аналогічні злочини. Проникали в приміщення хлопці шляхом пошкодження ролетів, або ж віджимаючи пластикові вікна. На сьогодні один із підозрюваних зізнався у скоєні крадіжок із п’яти магазинів. Об’єктом посягань були як гроші, так і все, що мало якусь цінність. Не знехтували підозрювані в одному із випадків навіть і солодкою випічкою, якою щедро поласували після вчинення крадіжки”, – розповідає помічник начальника Хмельницького міського відділу по зв\’язках із громадськістю Аліна Арнаут.

Наразі правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною третьою статі 185 – крадіжка, поєднана з проникненням. Карається такий злочин позбавленням волі терміном до шести років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього