Бетонно-цегляними джунглями може стати мікрорайон Озерна у Хмельницькому
Депутати Хмельницької міської ради своїми рішеннями роздали землі у новому мікрорайоні на Озерній під житлове та комерційне будівництво, забувши залишити місце для бодай однієї рекреаційної зони. Про це заявив на круглому столі, присвяченому обговоренню змін до генерального плану міста та зміні цільового призначення землі в обласному центрі депутат Хмельницької обласної ради шістьох скликань Володимир Швець. Він наголосив, що у гонитві за комерційним інтересом та в догоду існуючому будівельному лобі, що склалося у депутатському корпусі міста, в новому мікрорайоні не передбачили ні парку, ані скверу.Бетонно-цегляними джунглями може стати мікрорайон Озерна у Хмельницькому
Депутати Хмельницької міської ради своїми рішеннями роздали землі у новому мікрорайоні на Озерній під житлове та комерційне будівництво, забувши залишити місце для бодай однієї рекреаційної зони. Про це заявив на круглому столі, присвяченому обговоренню змін до генерального плану міста та зміні цільового призначення землі в обласному центрі депутат Хмельницької обласної ради шістьох скликань Володимир Швець. Він наголосив, що у гонитві за комерційним інтересом та в догоду існуючому будівельному лобі, що склалося у депутатському корпусі міста, в новому мікрорайоні не передбачили ні парку, ані скверу.

Разом з тим, за словами представниці Хмельницького обласного осередку «Всеукраїнської екологічної ліги» Людмили Казімірової, Хмельницький входить до п’ятірки обласних центрів України, де найнижчий показник зелених насаджень на одного мешканця. Нині на кожного Хмельничанина припадає лише трішки більше 6 метрів квадратних зелених на саджень. До того ж, не в найкращому стані . Це значно менше, ніж у Миколаєві, Запоріжжі, Дніпропетровську і Києві. І це в той час, коли, відповідно до державних будівельних і санітарних норм України, зелених насаджень загального користування має бути 20 м2 на одного мешканця міста. У Європі цей норматив дорівнює 25 м2 на одного мешканця, а у радянський час для великих промислових міст цей норматив доходив до 24 м2. Разом з тим, у більшості європейських столиць він сягає 40 квадратних метрів зелених насаджень на одного європейця.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього