Без втрат до Хмельницького з АТО повернулись бійці зведеного загону УМВС
З радістю та полегшанням зустріли рідні та близькі хлопців, які майже два місяці перебували у Вуглегірську під Дебальцево — одній із найгарячіших точок АТО.Без втрат до Хмельницького з АТО повернулись бійці зведеного загону УМВС
З радістю та полегшанням зустріли рідні та близькі хлопців, які майже два місяці перебували у Вуглегірську під Дебальцево — одній із найгарячіших точок АТО.
Такої кількості щасливих посмішок та сліз радості Хмельницький не бачив вже давно. Впродовж трьох днів місто зустріло близько сотні бійців, справжніх Героїв, які боронили нашу землю в зоні проведення антитерористичної операції. Першими повернулися 30 нацгвардійців, які 2 місяці несли службу на «гарячих» блокпостах Луганської області. Тоді ж зустрічали і 27 «богданівців» із Борової.
І от знову щаслива зустріч. 40 бійців зведеного загону УМВС України в Хмельницькій області живими та неушкодженими повернулися додому після 2-місячного відрядження в зону АТО.
— Це були 2 місяці дуже тяжкого випробування для нас, — говорить Валентина Хрущ, теща бійця спеціальної роти міліції Олександра Холявка. — На щастя, всі хлопці повертаються живими і неушкодженими.
Особливу подяку бійці та зустрічаючі висловили командиру загону, начальнику управління громадської безпеки УМВС Сергієві Мельнику, адже саме завдяки його професійному керівництву всі повернулися живими та неушкодженими.
Сергій Васильович, у свою чергу, рапортує стримано і по суті:
— Усі завдання, які ставились перед підрозділом, були виконані повністю. Командування АТО високо оцінило професіоналізм наших бійців.
Для рідних та близьких, як і для кожного з нас, вони — справжні Герої.
— Якщо вони там не будуть тримати оборону, ворог дійде до нас. Хлопці виконують благородну місію — захищають рідну землю, — говорить Олег Єремчук, який разом із дружиною, невісткою та внучкою прийшов зустріти сина Дмитра.
Заступник начальника УМВС України в Хмельницькій області Роман Гаврилюк подякував хлопцям за «відмінну» службу та побажав гарно відпочити, щоб найближчим часом знову стати у стрій, адже і керівництво, і рідні розуміють, що за спокій на рідній землі ще доведеться поборотися.

Без втрат до Хмельницького з АТО повернулись бійці зведеного загону УМВС

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього