Хмельничан знову затопило

Бездіяльність ЖЕКу чи недбалість жителів будинку?Бездіяльність ЖЕКу чи недбалість жителів будинку?

У одній з багатоповерхівок по Львівському шосе прорвало каналізацію. Це вже вдруге за три місяці. Квартира мешканців першого поверху заповнена побутовими відходами з усього будинку.
Сім\”я у розпачі. Вже вдруге за три місяці її домівку затопило нечистотами з усього будинку. Не розуміють, чому ЖЕК не вирішує проблему, адже за комунальні послуги сплачують завжди вчасно.
Коли таке лихо сталося вперше, сім\”я не достукалася у жодні чиновницькі двері. Крім співчуття, ніякої компенсації не було. Тому ремонт довелося робити власним коштом.

Комунальники розводять руками, мовляв, то все недбалість жителів багатоповерхівки. Свою ж роботу виконують вчасно та якісно.
Тим часом, поки комунальники шукають не справності в каналізації, пані Раїса скаржитися працівникам ЖЕКу. Проте ті навідріз заяву відмовилися брати. Мовляв, власником квартири є донька, а не батьки.
Комунальники все ж обіцяють налагодити роботу каналізації. Проте чи відшкодують завдані збитки мешканцям квартири – питання залишається відкритим. Наразі сім\”ї Кашпруків готує скарги до ЖЕКу, міліції та прокуратури.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту