Безкоштовні поля для регбі та тенісні корти – влада Хмельницького має нове завдання від містян
Сьома електронна петиція набрала необхідні 500 голосів і має бути розглянута можновладцями.Безкоштовні поля для регбі та тенісні корти – влада Хмельницького має нове завдання від містян
Мешканці обласного центру продовжують активну діяльність на сайті електронних петицій. Чергове, вже сьоме, електронне звернення за 20 днів набрало необхідну для розгляду владою кількість підписів, і очікує своєї долі.
Цього разу хмельничани активно перейнялися оздоровленням мешканців міста і попросили у влади побудувати безкоштовні спортивні майданчики, аби спрямувати інтереси підлітків, молоді та людей старшого віку на щось корисніше, ніж розпивати алкоголь або лузати насіння.
В петиції авторства Федіка Романа Миколайовича, зокрема, йдеться про таке:
\”Для того, щоб не бути свідками того, як молодь та старше покоління вечорами вживає алкоголь або лузає насіння, необхідно створити додаткові варіанти здорового дозвілля. Один із варіантів – це створення в кожному мікрорайоні міста та на масивах безкоштовних публічних спортивних майданчиків (як мінімум 50 таких майданчиків у місті) з футбольними та/або баскетбольними полями, полями для регбі або волейболу, тенісними кортами, тренажерами з метою пропаганди здорового способу життя та спортивної культури. Не всі мешканці міста мають гроші відвідувати фітнес-зали та спортивні клуби, а такі ініціативи були б чудовим методом стимулювати та розвивати здоровий спосіб життя серед мешканців міста\”.
Нагадаємо, попередні петиції, які набрали по 500 голосів хмельничан, стосувалися транспортної реформи, будівництва храму, розчищення русла ріки Плоски, створення муніципального притулку для тварин, будівництва заводу з переробки відходів та створення на території Хмельницького скверу імені Кузьми Скрябіна.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього