Безквартирні хмельничани зробили владі "останнє китайське попередження"
Купували квартири, натомість – отримали чималі борги та зіпсовані нерви. Вже десяток років городяни стукають у всі двері.Безквартирні хмельничани зробили владі "останнє китайське попередження"
Купували квартири, натомість – отримали чималі борги та зіпсовані нерви. Вже десяток років городяни стукають у всі двері. Їхні діти виросли, дехто пішов на пенсію, а у когось геть опустилися руки… Будинок виріс, проте ані світла, ані газу, ані води у ньому немає. Це стало останньою краплею, терпець увірвався й ошукані люди перепинили рух транспорту.

Владнати свою проблему, створивши незручності іншим, прийшло кілька десятків безквартирних мешканців Львівського. Перша жертва \”боротьби за справедливість\” – переповнена волонтерами машина. Вони в розпачі виходять і просять пропустити. Та протестувальники незворушні.

Разом із людьми, яких ледь не почавили на дорозі, заступник Хмельницького міського голови та секретар міськох ради. Благо, під колеса не втрапили. Чиновники розводять руками, єдине чим допоможуть – юристом. Але і він у цій ситуації, схоже, \”викине білого прапора\”. Враження таке, що Тамару Онишко навіть самим чортом не злякаєш.

Мітингарі кажуть, людей у тролейбусах шкода, але іншої ради немає. Лише перекривати дорогу – всі інші методи вже випробували. Відтак, якщо їхні вимоги не почують, рух перепинять по усьому місту.

Детальніше – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього