Безпекою хмельничан опікуватиметься рота охорони
На базі Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату сформований новий підрозділ – рота охорони. До її складу увійшли військовозобов’язані хмельничани. Серед них досвідчені військовослужбовці, що вже мають досвід участі у бойових діях та добровольці. Найстаршому службовцю – 52 роки, наймолодшому лише 26.Безпекою хмельничан опікуватиметься рота охорони
На базі Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату сформований новий підрозділ – рота охорони. До її складу увійшли військовозобов’язані хмельничани. Серед них досвідчені військовослужбовці, що вже мають досвід участі у бойових діях та добровольці. Найстаршому службовцю – 52 роки, наймолодшому лише 26.

Сьогодні на полігоні в мікрорайоні Ракове відбулися планові бойові стрільби. Основна мета навчання – провести індивідуальну підготовку, бойове злагодження та навчити військових новосформованої роти виконувати покладені на них обов’язки. Відпрацьовували метання бойової гранати, стрільбу з автомату, розбір та збір автомату Калашникова, надання першої медичної допомоги, несення караульної служби та бойові стрільби з пістолету Макарова для офіцерського складу роти.

«Нарешті при міському військовому комісаріаті сформована повноцінна рота територіальної оборони. Її основне завдання – охорона стратегічних об’єктів у місті та в районі. Хлопці зараз проходять бойове злагодження та на практиці відпрацьовують військові вміння. Побаченим на полігоні я цілком задоволений. Хмельничани можуть спати спокійно. Наша безпека у надійних руках», – наголосив Костянтин Чернилевський.

Саме рота охорони буде відповідати за охорону військових комісаріатів, найважливіших об’єктів інфраструктури міста, баз мобілізаційного розгортання та здійснюватиме супровід військовозобов’язаних від пункту попереднього збору до військових частин.

Якість умов, у яких тренуються майбутні захисники міста, оцінив і Костянтин Чернилевський.

Виконуючий обов’язки міського голови згадав свої навички, якими оволодів під час служби у збройних силах. Він спробував стріляти із автомату, пістолету та кидати бойову гранату. Очільник міста переконаний: у теперішній ситуації кожен повинен знати, як потрібно користуватися зброєю та бути наготові захищати Батьківщину.

Військовий комісар Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату, полковник Віктор Тамбовець наголосив, що усі бійці забезпечені зброєю (гранатомети, автомати та пістолети) та необхідною амуніцією і формою. Тому військові у будь-який момент зможуть приступити до виконання своїх безпосередніх обов’язків.

12 червня зборова підготовка буде закінчена. Уже з завтрашнього дня бійці почнуть нести чергування на закріплених об’єктамах.

Безпекою хмельничан опікуватиметься рота охорониБезпекою хмельничан опікуватиметься рота охорони

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього