"Безплатна" сауна обійшлася бюджету Хмельниччини у сто тисяч
На Хмельниччині виявлено факт зловживання службовим становищем службовими особами обласного кардіологічного диспансеру та обласної ради в інтересах фізичної особи-підприємця."Безплатна" сауна обійшлася бюджету Хмельниччини у сто тисяч
На Хмельниччині виявлено факт зловживання службовим становищем службовими особами обласного кардіологічного диспансеру та обласної ради в інтересах фізичної особи-підприємця.
Встановлено, що посадовці медичного закладу і обласної ради, всупереч інтересам служби, незаконно звільнили підприємця від сплати орендної плати за користування приміщеннями кардіодиспансеру.
Внаслідок цього, протягом останніх кількох років він безоплатно використовував понад 100 кв.м «під розміщення оздоровчого комплексу для дітей та молоді», а також частину підвалу без оформлення відповідного договору. Фактично ж в орендованому приміщенні функціонувала сауна, повідомляють у прес-службі прокуратури Хмельницької області.
Через такі протиправні дії бюджет втратив близько 100 тисяч гривень за використання зазначеного майна, чим інтересам територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельниччини спричинено матеріальні збитки на вказану суму.
Прокуратурою області за цим фактом, за матеріалами управління захисту економіки ГУНП в області, зареєстровано кримінальне провадження за ч.2 ст. 364 (зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для іншої особи, що спричинило тяжкі наслідки) КК України. Досудове розслідування доручено Хмельницькому відділу поліції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього