БФ «Зміцнення громад» тріумфував на Форумі громадянського суспільства
Темою 4–го форуму громадянського суспільства обрали: «Змінити себе, щоб змінити країну».БФ «Зміцнення громад» тріумфував на Форумі громадянського суспільства
Темою 4–го форуму громадянського суспільства обрали: «Змінити себе, щоб змінити країну». Традиційно участь у зустрічі взяли громадські активісти, благодійники, волонтери, представники бізнесу, донорських організацій, органів місцевого самоврядування та очільники держави. Усі разом планували зміни у своїх структурах, у підходах і цінностях, щоб уже завтра жити в країні спільної мрії.
Церемонія нагородження Національного рейтингу благодійників відбулась у НСК «Олімпійський». Назва «Зміцнення громад» пролунала тричі. Фонд визнали переможцем серед найбільших благодійних організацій, у трьох номінаціях: «Кількість залучених волонтерів», «Витрати у сфері науки та освіти» і «Витрати у сфері мистецтва та культури».

БФ «Зміцнення громад» тріумфував на Форумі громадянського суспільства
– Вважаю це визнанням щоденної роботи нашого колективу, – підсумовує директор БФ «Зміцнення громад» Тетяна Василик. – Це спільна заслуга справжніх професіоналів і просто небайдужих людей. Саме такими є працівники фонду. Крім того, це черговий стимул ставати дедалі кращими у справі творіння добра.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього