Благодійники з Хмельниччини отримали понад 230 тонн гуманітарних вантажів
З початку 2015 року до благодійних організацій Хмельниччини надійшло півсотні вантажів з гуманітарною допомогою із семи країн-донорів.Благодійники з Хмельниччини отримали понад 230 тонн гуманітарних вантажів
З початку 2015 року до благодійних організацій Хмельниччини надійшло півсотні вантажів з гуманітарною допомогою із семи країн-донорів.

Третину таких вантажів на терени регіону надіслали благодійники Німеччини. Також «гуманітарка» надходила з Польщі, Нідерландів, Швейцарії, Норвегії, Швеції та США.

Вагома частка ввезених товарів це текстильні вироби: одяг, взуття, постільні та побутові речі. Популярними видами гуманітарних вантажів від благодійної іноземної спільноти також стали меблі, столовий посуд, автівки, велосипеди, іграшками, ліки та медичне устаткування.

Як результат, інспекторами Хмельницької митниці ДФС оформлено 44 митних декларації гуманітарної допомоги.

Слід відмітити, що митне оформлення гуманітарних вантажів на Хмельницькій митниці ДФС здійснюється першочергово. Відповідно до діючого законодавства, процедура оформлення зазначених товарів на митниці регіону проводиться не більше 4 годин, за умови надання рішення про визнання вантажів гуманітарними та подання митної декларації в установленому порядку, а також усіх необхідних документів.

Також нагадуємо, що рішення про визнання вантажів гуманітарною допомогою приймається Міністерством соціальної політики України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього