Благодійний концерт на підтримку бійців АТО
Вихованці дитячої музичної школи №1 влаштували благодійний концерт на підтримку бійців АТО.Благодійний концерт на підтримку бійців АТО
Вихованці дитячої музичної школи №1 влаштували благодійний концерт на підтримку бійців АТО.
Учні дитячої музичної школи №1 дали благодійний концерт. Юні музиканти виступили на підтримку 7-го окремого батальйону «Правий Сектор». Хлопці зараз перебувають на сході країни, до недавнього часу захищали Донецький аеропорт.
Разом із викладачами юні таланти підготували низку виступів. На сцені музиканти грали твори різних виконавців, епох та країн. Усі композиції виконували на народних інструментах.
Об’єднатись заради спільної мети колектив та учні вирішили одноголосно. Підтримку в своїй добрій справі знайшли і серед батьків, і серед небайдужих жителів міста.
Свій вклад у організацію концерту внесли і волонтери. Адже саме вони регулярно піклуються та передають допомогу нашим землякам на Схід.
Чайка координатор волонтерської діяльності в Хмельницькій ГО «Правий Сектор»
Під час концерту організаторам вдалось зібрати дві тисячі чотириста гривень. Усі кошти було передано волонтерам з «Правого Сектору» на потреби 7-го окремого батальйону.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього