Благодійний концерт «У Різдвяному сяйві» на Поділлі
Благодійний концерт було присвячено захисникам нашого миру – учасникам антитерористичної операції, а зібрані кошти будуть використані на підтримку української арміїБлагодійний концерт «У Різдвяному сяйві» на Поділлі
16 січня в районному будинку культури «Розмай» відбувся благодійний концерт колективів та солістів дитячої хорової школи «У Різдвяному сяйві».
У концерті взяли участь та продемонстрували свою вокально-хорову майстерність народна дитячо-юнацька хорова капела «Журавлик» (художній керівник- І.Нетеча), зразковий хор хлопчиків «Калинове гроно» (художній керівник – Наталія Купінська) та народний вокальний ансамбль викладачів школи «Пастораль» (художній керівник Ольга Пастух).
Від імені міського голови Михайла Сімашкевича привітав учасників концерту його заступник Василь Сукач. Він подякував директору дитячої хорової школи Івану Нетечі та викладацькому складу за зразкове виховання своїх учнів, побажав усім присутнім міцного здоров’я, мирного неба та різдвяного настрою.
У програмі концерту прозвучали духовна музика, твори українських і зарубіжних композиторів, традиційні пісні зимового циклу. Глядацька зала щиро сприйняла усі виступи юних артистів та подарувала їм щирі оплески.
Благодійний концерт було присвячено захисникам нашого миру – учасникам антитерористичної операції, а зібрані кошти будуть використані на підтримку української армії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього