Благодійний велопробіг «Захід-Схід» завітав у Хмельницький
Стартував велопробіг у місті Чоп 16 липня. Проїхати всі етапи велопробігу активісти планують протягом 40 днів, фінішуватимуть вони у місті Мелове, Луганської області. Велосипедисти планують подолати на велосипедах більше двох тисяч кілометрів. Проект “Захід – Схід” має на меті продемонструвати єдність українського народу та зібрати кошти для поранених військовослужбовців.Благодійний велопробіг «Захід-Схід» завітав у Хмельницький
Стартував велопробіг у місті Чоп 16 липня. Проїхати всі етапи велопробігу активісти планують протягом 40 днів, фінішуватимуть вони у місті Мелове, Луганської області. Велосипедисти планують подолати на велосипедах більше двох тисяч кілометрів. Проект “Захід – Схід” має на меті продемонструвати єдність українського народу та зібрати кошти для поранених військовослужбовців.

Сьогодні учасники благодійного велопробігу перебувають у м. Хмельницький, де провели прес-конференцію з журналістами, представниками місцевої влади, громадськістю.

«У кожному місті до нас долучається кілька нових активістів. У м. Хмельницький до нас приєднався вже один бажаючий взяти участь у велопробігу, обіцяли пізніше долучитися ще двоє хлопців», – говорить організатор пробігу Костянтин Самчук».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього