Допомагати військовим вирішили Хмельницькі школярі. Учні 18-ї школи у стінах свого навчального закладу розпочали благодійну акцію. В її рамках збирають кошти, теплий одяг та продукти харчування для солдат у зоні проведення АТО
Благодійний ярмарок від школярів Хмельниччини для військових Благодійний ярмарок від школярів Хмельниччини для військових

Допомагати військовим вирішили Хмельницькі школярі. Учні 18-ї школи у стінах свого навчального закладу розпочали благодійну акцію. В її рамках збирають кошти, теплий одяг та продукти харчування для солдат у зоні проведення АТО.

Українські пісні, народні танці, мистецька виставка та патріотичні малюнки піском від мисткині Оксани Мергут.
Так учні Хмельницької загальноосвітньої школи № 18 вирішили приверти увагу до благодійництва. Охочих допомогти захисникам миру у стінах навчального закладу виявилося чимало. Конкретних завдань перед школярами ніхто не ставив. Кожен робив те, що вважав за потрібне.
Довести патріотизм не словом, а ділом учням пропонували старшокласники. Вони власними силами виготовили яскраві патріотичні браслети, обереги, кольорові магніти та ще багато іншого. Кошти за продаж цього хендмейду витратять на потреби військових.
Патріотично налаштовані та національно свідомі і старші учні і найменші школярики.
Учні та їх батьки збиратимуть допомогу для військових ще тиждень. За кошти закуплять найнеобхідніше для солдатів. Передадуть також теплі речі та продукти харчування, які у навчальний заклад вже почали приносити небайдужі маленькі патріоти.

http://excl.com.ua/

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього