Білогірські лікарі стали новоселами
Довгих двадцять років очікування нарешті обернулись святом. У центрі Білогір’я урочисто відкрили дев’ятиквартирний житловий будинок для лікарів центральної районної лікарні.Білогірські лікарі стали новоселами
Довгих двадцять років очікування нарешті обернулись святом. У центрі Білогір’я урочисто відкрили дев’ятиквартирний житловий будинок для лікарів центральної районної лікарні.

Участь у непересічній для району події взяли перший заступник голови обласної державної адміністрації Василь Процюк, голова районної державної адміністрації Роман Муляр, голова районної ради Василь Мельник, депутат обласної ради Сергій Іващук та інші поважні гості.

-Я був ще школярем, коли закладали фундамент цього будинку, а з ним і надії медиків на краще життя, – пригадує депутат обласної ради від фракції Аграрної партії України Сергій Іващук. – Але тоді, наприкінці 90-х, вище другого поверху справи не пішли, будівництво заморозили. Продовжити його вдалось лише кілька років тому, консолідувавши зусилля районної влади і аграріїв. Тепер можемо радіти: дев’ять сімей лікарів не шукатимуть кращої долі деінде, а житимуть у Білогір’ї і дбатимуть про здоров’я наших мешканців. А оскільки родини молоді, сподіваємось, і покращуватимуть демографічну ситуацію.

Я вірю, що цей будинок стане добрим почином гарних відкриттів, як у нашому районі, так і у всій області.

Білогірські лікарі стали новоселами

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього