Білорусь вимагає екстрадиції з України священика Хмельницької єпархії УПЦ КП
Білорусь вимагає екстрадиції священика УПЦ КП з України, який поміщений під домашній арешт районним судом Львова. У Білорусі протоієрея УПЦ КП і главу прес-центру Хмельницької єпархії Сергія Нехамеса (Горбика) підозрюють у шахрайстві.Білорусь вимагає екстрадиції з України священика Хмельницької єпархії УПЦ КП
Білорусь вимагає екстрадиції священика УПЦ КП з України, який поміщений під домашній арешт районним судом Львова. У Білорусі протоієрея УПЦ КП і главу прес-центру Хмельницької єпархії Сергія Нехамеса (Горбика) підозрюють у шахрайстві.

Наголошується, що громадянин Білорусі Нехамес оголошений у міжнародний розшук.
У свою чергу, сам протоієрей вважає, що в діях влади є політична мотивація, а справа пов\’язана з його суспільно-політичною діяльністю і ставленням до сучасного білоруського режиму.
\”Ніхто мене не чіпав до 2006 року, коли вийшла книга \”Білоруське опір\”. Через півроку, коли по книзі був знятий фільм, до мене приїхали представники Білорусі та сказали, що хочуть взяти у мене свідчення в якості свідка\”, – сказав Нехамес.
Він зазначив, що незабаром він перетворився зі свідка на обвинувачуваного, а після повернення зі сходу України, де, за його словами, він був волонтером, його оголосили в міжнародний розшук.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього