Більше 12 тон чергової допомоги для бійців АТО зібрала Хмельницька територіальна організація партії "Солідарність" - Блок Петра Порошенка".
Представники районних організацій партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» у Хмельницькій області за ініціативою територіальної організації партії зібрали необхідні продукти харчування: крупи, картоплю, буряк, моркву, вівсяні пластівці, цукор, мед, печиво, спеції, хліб, мінеральну воду для передачі в зону АТО. Також спеціально для наших бійців було виготовлено 3 тисячі банок тушонки.Більше 12 тон чергової допомоги для бійців АТО зібрала Хмельницька територіальна організація партії "Солідарність" - Блок Петра Порошенка".
Представники районних організацій партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» у Хмельницькій області за ініціативою територіальної організації партії зібрали необхідні продукти харчування: крупи, картоплю, буряк, моркву, вівсяні пластівці, цукор, мед, печиво, спеції, хліб, мінеральну воду для передачі в зону АТО. Також спеціально для наших бійців було виготовлено 3 тисячі банок тушонки.

Разом із продуктами в зону АТО поїдуть і дитячі малюнки,які були зібрані 1 червня, в день захисту дітей. Ці малюнки дітлахи створили спеціально для наших захисників і будуть підтримувати їх бойовий дух та підіймати настрій.

Везуть допомогу у м. Сватове у військовий госпіталь, а також сім\”ям переселенців. Потім до міста Старобельск, де дислокуються хлопці з 8-го окремого полку спеціального призначення. У місті Трьохізбенка знаходиться 24 окрема штурмова бригада батальйону \”Айдар\”, яка також отримає допомогу. Поїдуть і на передову – 29 блокпост траса «Бахмутка», м. Сєверодонецьк, м. Артемівськ – там теж знаходяться бійці 8-го окремого полку спецпризначення, та у селище Кримське – тут дислокується рота \”Рубіж\” батальйону \”Айдар\”.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення