Більше 200 тисяч гривень пожертвували люди на хмельницькому ЄвромайданіГроші на Київ хмельничани вкладають у скриньки, які розміщені на майдані у двох наметах – «Свободи» і «Батьківщини». Рахунок коштів і їх витрати партійці ведуть окремо.Більше 200 тисяч гривень пожертвували люди на хмельницькому ЄвромайданіГроші на Київ хмельничани вкладають у скриньки, які розміщені на майдані у двох наметах – «Свободи» і «Батьківщини». Рахунок коштів і їх витрати партійці ведуть окремо.
– З 1 до 16 грудня ми зібрали 108,5 тисячі гривень. За цей час витратили 105,7 тисячі гривень. Кошти йдуть на потреби майдану: основні витрати – бензин для виїзду людей на Київ, непередбачувані витрати – ремонт аудіоапаратури, наприклад, у нас вже згорів динамік та підсилювач, які довелося замінювати, поліграфія, закупівля необхідних речей, які люди не можуть принести, наприклад, військовий намет для чергування на майдані та інше. На їжу ми не витрачаємо – її приносять підприємці, – каже депутат міської ради від «Свободи» Олександр Симчишин.

– З 2 до 17 грудня у скриньку, що у наметі «Батьківщини» зібрали 105 тисяч гривень. Ця сума включає 10 тисяч гривень, які зібрали депутати міськради,- каже речник штабу національного спротиву Олексій Голеншин. – Із зібраних коштів 102 тисячі гривень вже витратили на відправку людей на Київ. На це йде 99 % всіх витрат. За ці гроші ми заправляємо, в середньому, чотири-п’ять бусів на день, щоб вони довезли людей до Києва і назад. Було таке, що ми на один бус дали людям 50 гривень на таксі, коли вони їхали на Київ, оскільки боялися, що бус не пустять у місто і людям доведеться чимось іншим добиратися.

Мітингуючі кажуть, що хмельничани кладуть до скриньок різні суми. Буває, і 800 гривень на день зберуть, буває, і по 25 тисяч гривень. Інколи підприємці підходять і кладуть одразу дві тисячі гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього