Більше 3000 домогосподарств Хмельниччини можуть залишитися без газу
Задля уникнення припинення газопостачання, ПАТ «Хмельницькгаз» рекомендує терміново звернутись в служби клієнтського сервісу «Єдине вікно» за місцем проживання та написати заяву на встановлення лічильника.Більше 3000 домогосподарств Хмельниччини можуть залишитися без газу
На сьогодні у Хмельницькій області лічильниками обладнано 346 тисяч домогосподарств, що становить 87,7% від загальної кількості газифікованих осель. Оскільки з 1 січня 2016 року завершився етап облаштування лічильниками помешкань з плитою та колонкою, то, згідно законодавства, газорозподільна компанія зобов’язана припинити їм газопостачання. Із 35,5 тисяч таких квартир, без лічильника залишаються 3 316. Найбільша кількість таких квартир у м. Хмельницькому – 2 417, Кам’янці-Подільському – 734, Славуті – 47 та Волочиську – 51. Не дивлячись на активне та постійне інформування щодо дотримання закону та необхідності встановлення безкоштовного приладу обліку, а також наслідків відмови від послуги, клієнти і надалі ігнорують усі звернення газівників та всіляко ухиляються від встановлення лічильників.
Йдучи назустріч клієнтам та задля уникнення припинення газопостачання, ПАТ «Хмельницькгаз» рекомендує терміново звернутись в служби клієнтського сервісу «Єдине вікно» за місцем проживання та написати заяву на встановлення лічильника.
«Щоб уникнути відключень від газопостачання, пропонуємо нашим споживачам скористатися останньою можливістю та негайно встановити лічильники, адже прилади є в наявності та наші технічні можливості дозволяють забезпечити облік газу даній категорії споживачів та приступити до виконання третього етапу по забезпеченню обліковими пристроями споживачів з однією плитою, – сказав головний інженер «Хмельницькгазу» Олександр Лоб. – Адже, клієнти несуть відповідальність за відмову від встановлення, тому ризикують залишитися без газу, а в разі повторного його підключення оплатити усі витрати та встановлювати лічильник власним коштом.»
Відомо, що однією з причин злісного небажання встановлення приладів обліку, є рішення Кабміну з травня 2015 року вдвічі знизити норми споживання газу. Тому люди не мають стимулу економити газ, адже за нормами платять менше, ніж по лічильнику.
Тож ПАТ «Хмельницькгаз» рекомендує споживачам з плитою та колонкою (проточним водонагрівачем), якнайшвидше звернутися в свої газові компанії за місцем проживання та написати заяву встановленого зразка для установки безкоштовного лічильника.
Нагадаємо, що усі роботи з облаштування квартир лічильниками газу виконуються за кошти Інвестиційної програми компанії та займають не більше 3-4 годин.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього