Партнерські відносини фермера з компанією перетворилися на рейдерський захват
Більше 800 гектарів фермерської кукурудзи вкрадено агрохолдингом "Мрія"Більше 800 гектарів фермерської кукурудзи вкрадено агрохолдингом "Мрія"
Крутті девяності повернулись. Більше 800 гектарів фермерської кукурудзи вкрадено агрохолдингом \”Мрія\”.

Партнерські відносини фермера з компанією перетворилися на рейдерський захват. Кримінал чистої води, нахабство, самоуправство, розправа, переслідування людей зараз на полях Волочиського району.

Сторінки історії із самовільним захватом бізнесу, нахабством та рейдерством перегорнули назад. Мешканці та фермер села Дзеленці Волочиського району ніби машиною часу перенеслись назад в минуле. Договори про плідну співпрацю з великим агрохолдингом «Мрія» обернулися для місцевого фермера справжнім жахом.

Домовленості залишились на тільки на папері. Напередодні зо два десятки комбайнів та більше 50 багатотонних зерновозів молотили та нахабно вивозили зерно за підробленими накладними в невідомому напрямку.

Ось на цих полях, ще кілька днів назад росла кукурудза, тепер від неї залишилась стерня. Більше 800 гектарів було вкрадено. Перешкоджання незаконного обмолоту вилилось для фермера ножовим пораненням. Перекриття дороги місцевими жителями стало приводом погроз, так званих, братків. На недешевих машинах зі столичними номерними знаками ті декілька днів катались по селі як себе вдома.

Син фермера Сергій Замлинський, каже за ним влаштували справжню погоню, але навики водіння молодого хлопця не дозволили бандитам заблокувати машину та розправитись із ним.

Водії які чекали на наступну партію краденого намолоту повідомили про приїзд ЗМІ, комбайни втекли, та залишили після себе 20 гектарів кукурудзи. Та вночі машини повернулись і закінчили справу. Мрія фермера на добросовісне співробітництво закінчилась жахом.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього