Більше місяця нема інформації про зниклих в зоні АТО військових з Хмельниччини
Четверо військових з зенітно-ракетного полку, що базується у Шепетівці, зникли на Донеччині безслідно.
В кінці грудня минулого року четверо військових покинули бойові позиції та поїхали у сусідній населений пункт за посилкою. Як розповідає їх бойовий побратим Сергій Примачук, хлопці отримали передачу, про що відразу повідомили по телефону. Втім, назад вони не повернулися.Більше місяця нема інформації про зниклих в зоні АТО військових з Хмельниччини
Четверо військових з зенітно-ракетного полку, що базується у Шепетівці, зникли на Донеччині безслідно.
В кінці грудня минулого року четверо військових покинули бойові позиції та поїхали у сусідній населений пункт за посилкою. Як розповідає їх бойовий побратим Сергій Примачук, хлопці отримали передачу, про що відразу повідомили по телефону. Втім, назад вони не повернулися.

– У Волноваху завжди їздили гражданською машиною,а вони випросили ГАЗ, – каже Сергій. – Їхали четверо, менше не можна було. Як вже потім стало відомо, вони пропустили поворот та вперлися в блокпост «ДНРівців». Спочатку нам сказали, що машину їхню розстріляли, одиного поранили, а ще одного вбили. Потім була інформація, що всі живі.

Наразі достовірної інформації про бійців з офіційних джерел немає. Як повідомив «ВСІМ» прес-офіцер регіонального медіа-центру Міноборони України Андрій Агєєв, місцезнаходження чоловіків досі невідоме.

– У військовій частині їх рахують такими, які не прибули в частину, – каже Андрій Агєєв. – Як сказав мені заступник командира, їх не вважають полоненими чи зниклими безвісти.

Сергій Примачук розповідає, що на Донеччині хмельничани служили разом із військовими з Волині та Черкащини. За час, проведений разом під кулями, чоловіки дуже здружилися. Й навіть зараз, коли деяких з них відпустили у відпустку, солдати підтримують зв\’язок по телефону. За його словами, зниклі військові знаходяться в полоні.

– Ми, прості солдати, швидше, ніж штаб «пробили» інформацію. Не думаю, що вони втекли чи просто зникли, вони в полоні. За них просили викуп – зброю. Але поки що результатів немає, – каже Сергій. – Серед них є двоє чоловіків родом із Шепетівського району, ще двоє з інших районів нашої області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього