Більше половини хмельничан матиме право на отримання житлових субсидій
У Хмельницькій області кількість одержувачів субсидій через підвищення з 1 квітня тарифів на житлово-комунальні послуги зросте втричі уже з травня.Більше половини хмельничан матиме право на отримання житлових субсидій
У Хмельницькій області кількість одержувачів субсидій через підвищення з 1 квітня тарифів на житлово-комунальні послуги зросте втричі уже з травня. Такі дані оприлюднені департаментом соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації в ході наради, на якій обговорювався порядок надання житлових субсидій, за участі голови ОДА Михайла Загородного, керівників регіональних компаній з постачання цих послуг, а також представників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.
Завдання голови виконавчої гілки влади області – впродовж травня опрацювати усі документи таким чином, аби людям, що звернулися за такою державною допомогою, не довелося оббивати пороги кабінетів. Хоча кількість тих, хто зможе за новими нормами отримати субсидії, зросте, поки що у самих працівників на нову електронну систему опрацювання даних особливих сподівань немає. Кажуть, доведеться працювати у ручному режимі. Наприкінці квітня тут чекають на особливий наплив людей. Та й безпосередньо кандидатам на отримання субсидії, особливо тим, хто за нею звертатиметься вперше, зізнаються в органах соцзахисту, побігати по інстанціях доведеться. І до соціальних служб не раз на прийом записуватись треба буде. В іншому випадку незначні розбіжності в базах даних соціальних служб і надавачів послуг можуть закрити шлях до отримання житлово-комунальних субсидій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього