Більше сотні неоформлених офіційно працівників виявили податківці у торгових центрах ХмельницькогоТакі випадки непоодинокі, запевняють в управлінні Міндоходів Хмельниччини. Через тіньову зайнятість бюджет недоотримує податки.Більше сотні неоформлених офіційно працівників виявили податківці у торгових центрах Хмельницького Такі випадки непоодинокі, запевняють в управлінні Міндоходів Хмельниччини. Через тіньову зайнятість бюджет недоотримує податки.
Так, аби «детінізувати» трудовий ринок Поділля, податківці перевірили 254 працедавців краю на предмет виплат зарплат у «конвертах».

– Якісний доперевірочний аналіз дозволив уникнути нерезультативних перевірок, а також зменшити їх кількість на 38 одиниць. При цьому ефективність нашої роботи у порівнянні з минулим роком зросла більш ніж вдвічі, адже нині виявлено 1704 неоформлених найманих працівники проти 813 торік. Порушники трудового законодавства додатково сплатять до бюджету 5 мільйонів 442 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб та штрафів, – повідомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Валерій Дзюблюк.

Крім того фахівці регіонального представництва Міністерства доходів і зборів України, аби збільшити водночас як доходи казни, так і домашніх бюджетів подолян, проводять систематичну роз’яснювальну роботу з соціально несвідомими працедавцями, які виплачують своїм працівникам заробітну плату у розмірі, нижчому за мінімально дозволену законом.

Результатом cтало підвищення рівня «білих» заробітків на 2292 підприємствах краю, і як наслідок доходів населення. Завдяки цьому скарбниці регіональних громад отримали додатково понад 820 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Інформацію про 617 безвідповідальних роботодавців, які не сприйняли мирних аргументів від представників влади та підрозділів Міндоходів, передали до органів прокуратури області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього