Більше восьми сотень хмельничан пересіли на двоколісні
У місті відбулася акція «Велодень-2016».Більше восьми сотень хмельничан пересіли на двоколісні
У місті відбулася акція «Велодень-2016».

«Перший велодень у Хмельницькому відбувся в 2008 році, – розповідає про акцію її організатор Сергій Петрович. – Тоді, він зібрав 17 ентузіастів. Вони проїхалися містом, опісля на них чекав невеличкий пікнік».

«Велодень-2016» порівняно з минулими роками зібрав рекордну кількість учасників. На акцію хмельничани приходили цілими родинами. До слова, пані Ела на «Велодень» взяла з собою чоловіка й трьох дітей. Молодшій її донечці усього три роки. Дівчинка доволі впевнено почувала себе у спеціальному кріслі. Ще й підтанцьовували під музику, поки чекала старту.

Попереду колони у шоломах і в сонцезахисних окулярах були професійні велосипедисти. Серед них, дванадцятирічна Віолетта. Захоплення велоспортом дівчині передалося в спадок. Її батьки – заслужений тренер України з велоспорту Вікторія Кондрут і майстер спорту міжнародного класу Віталій Кондрут. Віолетта каже, аби їздити на залізному коні треба мати неабияку витривалість і силу волі.

Стартували учасники «Велодня» від кінотеатру Шевченка. Далі їх маршрут лежав через вулиці Проскурівську, Старокостянтинівське шосе, Зарічанську, Степана Бандери і мікрорайон Гречани. Фінішували велолюбителі в парку імені Чекмана. Загалом, у цей день вони проїхали 9 кілометрів. Після чого, на учасників акції чекала розважальна програма.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення