Більшість поранених у зоні АТО, які лікуються Хмельницькому, не мають 30 років

У Хмельницькому військовому госпіталі лікується близько десяти бійців, які прибули з зони АТО. Серед постраждалих є 23-річні хлопці, які після поранення потребують психологічної допомоги. Постраждалі мають поранення різного ступеню важкості.
Більшість поранених у зоні АТО, які лікуються Хмельницькому, не мають 30 роківУ Хмельницькому військовому госпіталі лікується близько десяти бійців, які прибули з зони АТО. Серед постраждалих є 23-річні хлопці, які після поранення потребують психологічної допомоги. Постраждалі мають поранення різного ступеню важкості.

Переважно у Хмельницькому військовому госпіталі лікують місцевих бійців, які отримали поранення під час бойових дій на Сході. За словами медиків, на лікування та реабілітацію поранених направляють у рідні міста, де пацієнтам зручно психологічно.
– В основному у нас лікуються хмельничани, але лише ті поранені, яким ми можемо надати якісну медичну допомогу, – каже начальник Хмельницького військового госпіталю Олександр Завроцький. – Вони мають осколочні та вогнепальні поранення, деякі проходять реабілітацію після вибухових травм. Одного військового вже виписали. У нього були непроникаючі рани передпліччя.
Це все молоді чоловіки, яким потрібна не лише оперативне втручання, а й виведення з психологічного шоку. Найстаршому військовому, який перебуває у госпіталі, всього 35 років. За словами Олександра Завроцького, військові неохоче розповідають про війну.
– Хлопці ще життя не бачили, а вже на війні побували. Вони хочуть забути побачене. Вони трохи розповіли про те, що там відбувалося, а в нас сльози на очі наверталися, – каже начальник Хмельницького військового госпіталю. – Люди, які вперше потрапила на війну, реагують на бойову обстановку по-різному. Саме тому ми маємо надати їм допомогу, щоб вони могли нормально орієнтуватися в соціумі.

Залишити відповідь