Біля хмельницького музучилища може з\’явитися перехід у вигляді клавіш

Біля хмельницького музучилища може з’явитися перехід у вигляді клавіш

До управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації звернулася ініціативна група студентів Хмельницького музичного училища щодо розміщення біля навчального закладу пішохідного переходу у вигляді клавіш фортепіано
Біля хмельницького музучилища може з'явитися перехід у вигляді клавіш

Біля хмельницького музучилища може з'явитися перехід у вигляді клавіш

До управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації звернулася ініціативна група студентів Хмельницького музичного училища щодо розміщення біля навчального закладу пішохідного переходу у вигляді клавіш фортепіано.
\”Як на мене, ідея дуже гарна, підтримую повність, адже такий перехід не тільки презентуватиме навчальний заклад, а й стане однією із туристичних принад Хмельницького. Справа лише за рішенням начальника УМВС у Хмельницькій області Олександра Розізнаного. До речі, у м. Кам’янці-Подільському вже існує пішохідний перехід у 3D форматі\” – прокоментувала на своїй сторінці у facebook Ірина Миколаївна Трунова, начальник управління культури, туризму і курортів облдержадміністрації.

Біля хмельницького музучилища може з'явитися перехід у вигляді клавішБіля хмельницького музучилища може з'явитися перехід у вигляді клавіш
Біля хмельницького музучилища може з'явитися перехід у вигляді клавіш

«Зебра» у вигляді клавіш – таким може стати пішохідний перехід через Проскурівську біля Хмельницького музичного училища ім. Заремби.

Біля хмельницького музучилища може з’явитися перехід у вигляді клавішContinue Reading

Залишити відповідь